فایل3,دانلود کتاب,دانلود مقاله,استاندارد,دانلود رایگان,کتاب های تخصصی,کتاب نایاب,دانلودکتاب,کتاب خارجی,دانلود مقالات خارجی,سفارش کتاب انگلیسی,دخواست کتاب تخصصی,free books,free download books,free,file


 

درباره گروه

گردانندگان این پایگاه اینترنتی، گروهی از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه­ های برتر ایران و از اعضای شرکت کاوشگران سرزمین مجازی (.KSM Co) هستند. ایشان بر آنند تا تجارب چندین ساله خود در زمینه جستجوی اینترنتی را به دو صورتِ ذیل در اختیار کاربران ایرانی قرار دهند.

1) تأمین فایل­ های مورد نیاز کاربر و ارائه آن­ ها با کم­ ترین قیمت

2) برگزاری دوره­ های جستجوی اینترنتی برای اهالی دانشگاه، صنعت و به­ خصوص شرکت­ های دانش ­بنیان

مدیریت فایل3، ذکر دو نکته را بر خود لازم می­ داند؛ اول آن­ که فایل­ های موجود در این پایگاه به ­صورت رایگان در شبکه اینترنتی قابل دسترس است و هزینه اندک دریافت شده از کاربر، صرفاً هزینه جستجوی فایل خواهد بود، دوم آن­ که تمرکز این سایت بر فایل­ هایی خواهد بود که خرید آن ها در داخل ایران مشکل است، لذا منابع فارسی به هیچ عنوان در این پایگاه ارائه نخواهد شد.

شرکت کاوشگران سرزمین مجازی، به­ عنوان یک شرکت خدماتی، خود را مقید به اصولی می­ بیند؛

1-    عدم رضایت مشتری، نیاز به توجیه ندارد و همیشه حق با وی است.

2-    اعتبار شرکت به سود مالی آن ارجحیت دارد.

3-    شرکت در برابر فاش شدن اطلاعات مشتریان، مسئول است.

4-    پیگیری درخواست مشتری به عهده شرکت است و نباید بی­ جواب بماند.

5-    شرکت، تابعِ تامِ احکام قانونی، شرعی و اخلاقیِ منطقه­ ای است که در آن فعالیت می­ کند.

6-    پل­ های ارتباطی میان شرکت و مشتری (تلفن، ایمیل، شبکه­ های اجتماعی و...) باید پویا و مؤثر باشند.

7-    حفظ احترام مشتریان و اعضای شرکت واجب است.

 

علت نام گذاری

ایده اولیه این پایگاه، ارائه هر نوع منبع از جمله کتاب، مقاله، استاندارد، اختراع ثبت شده و... به­ صورت الکترونیکی بود لذا استفاده از عبارتی شامل «فایل» مناسب دیده شد. پس از شور نهایی، از میان پسوندها و پیشوندهای ممکن، پسوند «3» انتخاب گردید.

 

نحوه فعالیت

به­ دلیل حجم بالای منابع موجود، ارزش زمان در کارهای تحقیقاتی و اهمیت کیفیت خدمات، فعالیت­ های تمامی بخش ­ها جز بخش «کتاب» محدود گردیده است. بنابراین تا اطلاع ثانوی کاربران می­ توانند هرگونه کتابی را درخواست داده و در کوتاه­ ترین زمان (بین 15 دقیقه تا 8 ساعت) دریافت نمایند، اما برای دریافت مقالات، استانداردها و دیگر فایل­ ها، زمان بیش­تری (حداکثر 72 ساعت) نیاز است. لطفاً برای درخواست فایل­ های متفرقه از قسمت درخواست سریع اقدام نمایید و با ذکر مشخصات هرچه کامل­ تر (لینک فروش، سال انتشار، نویسندگان و...)، ما را در پاسخ­ گوییِ سریع یاری فرمایید.

بعد از درخواست، همکاران ما در مدت مشخص­ شده، فایل را در اختیار شما قرار خواهند داد. فعالیت شما در این پایگاه، ما را در جهت یافتن عیوب و نواقص نسخه آزمایشی یاری خواهد داد، لذا به پاس این کمکتان، تا تدوین نسخه اصلی، تمامی هزینه­ ها بعد از ارائه خدمات دریافت خواهد شد. برای توضیحات بیش ­تر به بخش نحوه پرداخت وجه مراجعه فرمایید.

 

دوره های آموزش جستجوی اینترنتی

این دوره­ ها توسط شرکت کاوشگران سرزمین مجازی برگزار می­ شود. هر دوره شامل دو بخش عمومی و تخصصی است. در بخش عمومی، تکنیک­ های جستجو آموزش داده خواهد شد و در بخش تخصصی، محتوای آموزشی و مدرس، بسته به رشته یا زمینه کاری پژوهشگر، تغییر خواهد کرد. می­ توان سرفصل­ های این دوره را به ­صورت ذیل خلاصه نمود.

بخش مهارت­ های عمومی:

1-    استخراج کلیدواژه از موضوع تحت بررسی

2-    طراحی نقشه جست و جو، قبل و حین آن

3-    تشخیص لینک­ های هرز یا منحرف­ کننده

4-    روان­شناسی جستجو (غلبه بر ناامیدی و خستگی حین جستجو)

5-    ارزش­ گذاریِ مجله های علمی، کتابخانه ­ها، مراکز اسناد، فروم ­ها و...

6-    تکنیک­ های استفاده از موتورهای جستجو

7-    نحوه یافتن فایل­ ها به­ صورت رایگان یا قابل خرید

8-    نحوه مکاتبه با اشخاص یا ارگان­ های خارج از کشور برای دریافت فایل

بخش مهارت­ های تخصصی:

1-    آشنایی با ناشران، مجله ها، کتابخانه­ ها و فروم­ های تخصصی

2-    مرور مهارت­ های عمومی به­ صورت تخصصی­ تر

این دوره ­ها در تهران و مشهد، به­ صورت تک­ نفره و گروهی قابل برگزاری است. برای دیگر نقاط کشور، هزینه رفت و آمد و سکونت به شهریه دوره افزوده خواهد شد. برای دوره ­هایی که توسط انجمن­ های دانشجویی یا بسیج برگزار می­ شود، تخفیف ویژه درنظر گرفته خواهد شد. برای اطلاع بیش­تر تماس حاصل فرمایید.

 

 دعوت به همکاری

از شما متخصص گرامی که در زمینه جستجوی اینترنتی مهارت و تجربه دارید، دعوت به عمل می آید تا به عنوان کادر تأمین منابع و همچنین مدرس دوره ها در کنار ما باشید. کافیست مشخصات خود را در قسمت تماس با ما وارد نمایید و منتظر سفارشات ما باشید. با توجه به تعداد جستجوی موفقیت آمیز، رتبه بندی خواهید شد و از متخصصین با رتبه خوب، برای تدریس دعوت می گردد. همچنین به ازای هر جستجوی موفقیت آمیز، مبلغی به حساب شما واریز خواهد شد.

 

درباره ی فایل3

گردانندگان این پایگاه اینترنتی، گروهی از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه­های برتر ایران هستند. ایشان بر آنند تا تجارب چندین ساله خود در زمینه جستجوی اینترنتی را به دو صورتِ ذیل در اختیار کاربران ایرانی قرار دهند.

1) تأمین فایل­های مورد نیاز کاربر و ارائه آن­ها با کم­ترین قیمت

2) برگزاری دوره­های آموزش جستجوی اینترنتی برای اهالی دانشگاه و صنعت

ادامه ...


حمایت کنید
Instagram